На Миколаївщині здійснюють виїзні заходи заради підтримки родин військовополонених

У селі Галицинове, повідомляє ГО «Центр соціально-психологічної реабілітації Миколаївщини», відбулася інформаційна зустріч з членами сімей, рідні яких знаходяться в полоні. Заради проведення таких заходів об’єднали свої зусилля кілька організацій – Південно-регіональний центр Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, ГО «Центр соціально-психологічної реабілітації Миколаївщини», Миколаївський міський центр підтримки ветеранів війни, Фундація «Світлі справи», Миколаївський обласний ТЦК та СП. Відбуваються зустрічі за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в межах проєкту «Комплексна підтримка родин полонених/звільнених з полону захисників та цивільних України».

Під час зустрічі були обговорені питання юридичного характеру, пов’язані з перебуванням воїна у полоні, щодо процедури визволення, обміну, також соціальні напрями допомоги членам сімей полонених та зниклих безвісті воїнів.

Олеся Ольшевська, психолог та голова правління «Центру соціально-психологічної реабілітації Миколаївщини”, розповіла учасникам про важливість збереження власного психічного здоров’я, та про те, з якими психологічними особливостями повертається людина з полону, надала рекомендації щодо комунікацій з такою людиною.

Джерело: https://www.facebook.com/CENTRATO2020/posts/pfbid02f9cbzYdH1eACmcSar9MJK4nru4n4iz26LAi3TcPE769E3XxdnLNHRAmEX8gPtzwxl