Відбувся Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в United States Air Force Trials

  Змагання у Всеукраїнському відбірі для участі в «United States Air Force Trials” включали вісім видів адаптивного спорту. Загалом, до участі у спортивних змаганнях, які тривали з 12 по 14 грудня, приєдналося близько 170 ветеранів війни та чинних військовослужбовців. З них 30 учасників представлятимуть українську ветеранську та військову спільноту на міжнародній арені. А саме — у Сполучених Штатах Америки вже цієї весни.

  Розпочалися відбіркові змагання “United States Air Force Trials 2024” з урочистого відкриття, ведучим якого був Олександр Будько, з позивним “Терен”. Олександр — ветеран російсько-української війни. Передував змаганням двотижневий навчально-тренувальний збір із загальної фізичної підготовки.

  Змагання були організовані Мінветеранів, спільно з ГО “Ігри Інвіктус Україна”, ГО “Повернись живим” та БО “Стратком Україна”. Організатори зробили наголос, що ці змагання мають сприяти одужанню та реабілітації військовослужбовців і ветеранів війни, які отримали травми, поранення чи захворювання під час виконання своїх службових обовʼязків.

  А ще серед основних цілей “United States Air Force Trials 2024” – залучати якомога більше ветеранів та військових до фізичних занять, популяризувати адаптивні види спорту серед ветеранів.

  У січні 2024 року учасників збірної національної команди України обере спеціальна комісія.

НАГАДУЄМО: