Ветеранів ЗСУ у Кривому Розі безкоштовно навчають на ІТ-спеціалістів 

Наприкінці січня 2024 року,за даними міськради, перша група ветеранів розпочала безкоштовне навчання  неінженерним ІТ-спеціальностям – Data Analyst та Data Scientist. Даний курс розрахований на чотири місяці.

Після завершення навчання ветерани зможуть отримати можливість працювати з українськими та закордонними компаніями і при цьому продовжувати жити в своєму місті. Також у рамках навчання ветерани будуть опановувати й англійську мову. У рамках курсу з ними будуть працювати й професійні психологи. До першої групи за результатами тестів відібрано 10 ветеранів.

По завершенні курсу ветерани отримають сертифікати, практичний досвід у новій сфері та рекомендаційний лист від експерта. Крім того, їм нададуть допомогу у написанні резюме та пошуку роботи.

Неінженерні ІТ-спеціальності визначаються як перспективний напрямок, оскільки лише у 2023 році міжнародні компанії відкрили близько 10 тисяч вакансій для українських Data Scientist та Data Analyst.

За даними досліджень IT Research Ukraine, станом на 2023 рік український IT-сектор нараховував понад 250 тисяч спеціалістів, серед яких більше 10 тисяч відзначалися як фахівці з аналізу даних.