Ветеран війни на протезі і милицях продовжує свій піший марафон

  Ветеран війни Володимир “Букша” Ковальов на протезі і милицях здолав свій новий власний благодійний марафон. 02 лютого, о 09 годині ранку від Центральноукраїнського національного технічного університету ветеран розпочав завершальний етап свого марафону з метою збору коштів на ЗСУ та привернення уваги до проблем військових.

  Біля ЦНТУ Володимира зустрічали кілька десятків людей, які його підтримали та долучилися до збору коштів. Також частина присутніх вирішили супроводжувати воїна на шляху до площі Героїв Майдану. За попередні етапи марафону ветеран війни встиг здолати відстань від Злинки до Великої Виски, де його зустрічали як небайдужі жителі, учні та колектив Великовисківського ліцею.

  Ветеран в інтерв’ю CBN розповів, що не може спокійно сидіти вдома, доки його побратими на фронті, тому маючи таку можливість, він вирішив зібрати кошти.

  “Я вдягнув протез і вирішив пройтись”, – жартома каже Володимир. “Вирішив зі своїм побратимом зібрати кошти на потреби нашої бригади, на ремонт автомобіля, за перші два етапи мені вдалось пройти 25 км та зібрати близько ста тисяч гривень. Зараз ми вже придбали необхідні комплектуючі для авто в 56-у бригаду, тому збираємо на потреби інших бригад”, – говорить ветеран війни.

  Володимира весь маршрут супроводжували його дружина Наталія та побратим Леонід. Наталія розповіла, що переживає за здоров’я чоловіка, але в цілому його ініціативу підтримує та у всьому намагається допомагати.

Фото: Ігор Філіпенко, CBN.

  На досягнутому Володимир зупинятись не збирається, та має бажання знову піти в благодійний марафон, до Умані чи до Вінниці.

НАГАДУЄМО: