В українських захисників менше зброї, ніж в російських окупантів, які її зовсім не бережуть

НОВА ГОЛОВНА

  В українських захисників менше зброї, ніж в російських окупантів. Водночас військові РФ зовсім не бережуть свою ні техніку, ні зброю.

 

  Лейтенант Бригади Богуна екснардеп Тетяна Чорновол вважає, що жоден ПТРК не має на своєму рахунку такої кількості спаленої бронетехніки, скільки має українська “Стугна”. Про це вона розповіла в інтерв’ю Тарасу Березовцю повідомив Цензор.НЕТ.


  “Стріляє не зброя, стріляє людина, військовий, боєць. Дуже важливо зберегти життя цього бійця. Але треба, щоб цей боєць дожив до пуску тої ракети. Український виробник зброї поставив собі завдання в тому, щоб зберегти життя біця. Він не повинен стояти на прямій видимості танка. Дуже важливо знайти позицію для “Стугни”, щоб її не побачили”, – пояснила Тетяна Чорновол. Не менш важливо замаскувати установку, а також оперативно та глибоко вирити окоп, щоб заховати і військових.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Чорновол розповіла, що у зв’язку з невеликою кількістю ракет доводиться дуже ретельно обирати ціль, визначати пріоритет для пострілу.


   “В нас озброєння менше. Кожен свою зброю береже. Ми помітили, що там ніхто зброю не береже. Навіть таке враження складається, що ворожі солдати зацікавлені, щоб їхня техніка була знищена, тоді в них з’являються підстави відступати”, – зазначила військова.

 

Заставка НАГАДУЄМО