Часопис війни: 174 доба

чаоспис

  На початок 174 доби війни триває наступ російських загарбників на Краматорському, Бахмутському, Авдіївському напрямках.

 

  За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на Краматорському напрямку ворог продовжив наступ по напрямку Лисичанський нафтопереробний завод – Івано-Дарʼївка, бойові дії тривають.

 

На Бахмутському напрямку підрозділи противника вели наступальні та штурмові дії у напрямках Володимирівка – Бахмутське та Стряпівка – Соледар. Тут українські воїни зупинили та відкинули окупантів назад. На напрямках Покровське – Бахмутське та Горлівка – Залізне бойові дії тривають.
 
На Авдіївському напрямку ворог веде наступ в напрямку Старомихайлівка – Невельське, бойові дії тривають.
 
Заставка КАРТИ

На Новопавлівському та Запорізкому напрямках російські окупанти ведуть наступальні та штурмові дії в напрямку Солодке – Новомихайлівка, мають частковий успіх, бойові дії тривають.

 

  Рашисти продовжують обстрілювати Енергодар. Свої дії вони намагаються “приписати” ЗСУ. Кінцева мета – залякати “Захід” можливою катастрофою на ЗАЕС та домогтися визнання України “ядерним терористом”.

 

  “Будь-який радіаційний інцидент на Запорізькій АЕС може стати ударом по багатьох країнах. Усе залежить лише від напрямку й сили вітру”, – заявив з цього приводу  Володимир Зеленський

 

Заставка КАРТИ

На Південнобузькому напрямку противник здійснив пробу покращити тактичне положення штурмовими діями в напрямку Зелений Гай – Новогригорівка завершилась для ворога значними втратами та відступом.

 

  Путлер виступив із черговою “конкретизацією СВО”. Серед його розмов про “успіхи армії Росії в Україні, нарешті промайнула інформація про кінцеву мета “СВОлочі” – лише “звільнення земель Донбасу”. Не виключено, що незабаром рашисти здійснять “крок доброї волі” з Херсона.

 

Заставка КАРТИ

На Кримському півострові знову “бавовна”-“хлопкі”. Сьогодні о 06:15 ранку сталася серія вибухів в районі сіл Майське та Азовське, неподалік Джанкоя.   Горить електропідстанція та горить та детонує склад боєприпасів. 

 

  О сьомій годині ранку “бавовна” завітала до Мелітополя. Після вибухів біля електропідстанції “вирубало” мовлення окупантів. За попередніми даними, вибухами зашкодило транзитний кабель.

 

Російські кораблі в Чорному морі відійшли до берегів Криму через шторм.

 

Заставка НАГАДУЄМО