І знову бавовна

  Сьогодні о 06:15 кілька вибухів, у російській версії “хлопкі” (“бавовна”), спричинили пожежу на електропідстанції біля с.Майське, та пожежу з подальшою детонацією боєприпасів біля с.Азовське, неподалік від Джанкоя.

 

  Вибухи стали причиною зупинки руху залізницею в районі Джанкоя. Джанкой – є вузловою станцією, через яку прямують військові вантажі в район Херсона та Мелітополя. 

 

    Причиною “бавовни” російські пропагандисти в черговий раз назвали “самозаймання”. Запасний президент РФ Дмитро Медведєв у соцмережах вибухнув погрозами на адресу України, якщо рашисти встановлять причетність до “бавовни” ЗСУ.

 

  Після Джанкоя естафета “самозаймань” перекинулась до Мелітополя. Там о 07:00 сталося два вибухи в районі електропідстанції. За словами міського голови Івана Федорова після цього ефірне мовлення російських  окупантів у місті зупинилося. За попередніми даними, вибухи пошкодили якийсь важливий транзитний кабель.

 

  Напередодні раптом “сам собою” зруйнувався залізничний міст під Мелітополем.

  Путлер виступив із черговою промовою про “успіхи армії Росії наукраінє”. Але у серед цього потоку слів промайнула цікава заява про кінцеве завдання “СВО” – “лише “звільнення земель Донбасу”. 

 

Заставка НАГАДУЄМО