На Кримському півострові знову хтось не загасив недопалок

  На тимчасово окупованому Кримському півострові на авіабазі рашистів у н.п.Гвардійське теж хтось “не загасив недопалок”. Там розміщувалися 12 літаків Су-24М та ще 12 літаків Су-25СМ, і, можливо, що незабаром ми почуємо про чергову “бавовну”.

 

  Інформацію про “паління поза відведеного місця” в соцмережі розмістив відомий розслідувач Bellingcat Христо Грозєв. Чекаємо на офіційні “спростування”, “підтвердження” і “пояснення”.


Що стосується Джанкоя, то останнім часом рашисти там значно посилили ППО. В районі аеродрому було розгорнуто, за попередніми даними, щонайменше 8 ЗРС С-400, 3-х ЗРК С-300, 5 ЗРПК “Панцир-С1”.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Крім того, на аеродромі було зосереджено 440 ТПК (транспортно-пускові контейнери) для С-300. Вони були призначені для відправлення до Херсонської та Запорізької областей. Там їх планували використати для обстрілів Миколаєва та Запоріжжя напередодні 24 серпня.


  В районі залізничної станції “Азовська” проводилося розвантаження 17 ББМ, 10 САУ “Гвоздика”, 7 САУ “Мста-С”, 2-х САУ “Півонія”, 3 од. РСЗВ БМ-21 “Град” , а також боєприпасів до них.
В цілому Джанкой – це дуже “цікавий” для ЗСУ транспортний вузол. Там ще є чому горіти і детонувати.

 

Заставка НАГАДУЄМО