В Ізраїлі загинули двоє українців, — повідомили у посольстві

  “ХАМАС не нападає на мирних жителів, незважаючи на заяви Amnesty International та інших правозахисних груп”, – повідомив високопоставлений представник угруповання. Нещодавно подібна заява десь вже звучала…

  Дівчиною, побитою, пораненою та викраденою терористами ХАМАС під виглядом ізраїльтянки, виявилася громадянка Німеччини, яка приїхала на музичний фестиваль до Ізраїлю, пишуть ЗМІ. Користувачі впізнали її за тату. Дівчину звуть Шані Лук.

  На кордоні Ізраїлю та сектору Газа перед нападом ХАМАСу проходив музичний фестиваль . Доля багатьох учасників залишається невідомою. Їх могли вбити чи викрасти.

  У соцмережах, ймовірно, встановили особу ще однієї викраденої дівчини, яку терористи насильно вивезли до сектору Газа. На відео вона відчайдушно просить допомоги і тягне руки до свого знайомого. За словами її друзів, викраденою дівчиною виявилася громадянка Ізраїлю Ноа Аргамані. Її доля залишається невідомою.

  У Кремлі вирішили відправити на війну Ксю Собчак. Прокремлівські ЗМІ навипередки пишуть, що російська телеведуча негайно і обов’язково має піти на службу в ЦАХАЛ, бо вона, нібито, підходить за всіма критеріями оголошеної в Ізраїлі широкої мобілізації резервістів.

   На відео, викладеному в Тік-Ток, дитина, яку, ймовірно, викрали прості палестинські повстанці, стоїть босоніж посеред типової вулиці в Газі, а палестинські діти змушують казати «Іма» та дивитися в об’єктив камери. Голос дорослого за кадром коментує, що то палестинські хлопці тішаться з того, що їм до рук потрапив єврей.

«Іма» це похідне від «умм», «мама», тож, можливо, дитину змушують пожалітися на камеру мамі, яка не може йому допомогти.

НАГАДУЄМО: