Уряд Ізраїлю офіційно оголосив стан війни

  Військово-політичний кабінет Ізраїлю ввів пункт 40 алеф. Це означає офіційне оголошення війни, — ізраїльський військовий оглядач Ауслендер. Востаннє його застосовували 1973 року. “Війна буде складною, попереду на Ізраїль чекають важкі дні”, – заявив представник Армії оборони Ізраїлю.

  Представник армії Ізраїлю Хехт дав зрозуміти, що військові готуються до сухопутної операції в Секторі Газа: “У нас є цілі на найближчі 12 годин. Покласти край анклаву Газа. Взяти під контроль весь анклав і знищити всіх терористів на нашій території”.

  ООН повідомляє, що саме через масові обстріли Ізраїлю 20 тисяч палестинців, мешканців Гази змушені були залишити свої будинки. Місто Газа це ще не весь палестинський сектор. Там є ще кілька міст та інших населених пунктів. Але головна інфраструктура ХАМАС знаходиться в найбільшому місті Сектору, де проживає більше 400 тисяч жителів з усього мільйонного населення.

 Прем’єр-міністр Ізраїлю Нетаньяху закликав жителів Гази негайно евакуюватися: «Ми перетворимо всі місця в цьому місті зла, де ховається ХАМАС, на руїни…Ми будемо діяти в усіх місцях, де знаходиться ХАМАС, ми будемо мститися їм до кінця за чорний день, який вони заподіяли Ізраїлю. Ми зведемо рахунки з кожним, хто торкнеться хоч волосся заручників».

  Війна між “Хамасом” та Ізраїлем “вигідна Росії”, оскільки відволікає увагу міжнародної спільноти від війни в Україні, – заявив  Анджей Дуда.

НАГАДУЄМО: