Ультраправі рашисти вимагають “замочіть” Путіна за зраду

  Російські ультраправі раптом почали звинувачувати президента рфії володимира путіна у зразі і вимагають його стратити. Про це заявив політолог Андрій Піонтковський в інтерв’ю ТСН

  “Зараз, Telegram-канали путінських ультрафашистів, повторюють тези Гіркіна, де він вимагає повісити Путіна, як зрадника”, – зазначив Піонтковський. За його словами, ультрафашисти звинувачують Путіна в провалі “спецоперації”, а фактично – у програній війні.

  “Зростає глибока внутрішньополітична криза у Росії, і це ще тільки перші, порівняно скромні, успіхи ЗСУ. Уявляєте, що трапиться після таких цілком реальних на сьогодні подій, як, наприклад, звільнення Херсона та знищення Керченського мосту. Я вам гарантую, що Путін політично не переживе ці події”, – вважає політолог.

   Кілька судмедекспертів, незалежно один від одного, на запитання: – Хто з них Путін?, – дали відповідь: – ЖОДЕН!  Коли це вже стало так помітно, модна лише здогадуватися, що лідери провідних країн Світу маючи потужні ресурси, скоріше за все, мають і більш детальну інформацію. Думаю, що незабаром, “колективний путін” влаштує героїчну загибель “ляльці”, бо героїчно з оркестром відправити “ляльку путіна” на пенсію ніяк не виходить.

  Враховуючи, що вся росія сьогодні знаходиться під контролем ФСБ, “раптова активізація” рашаекстремістів дозволяє висловити припущення, що нам незабаром повідомлять про “мочілово у туалеті”. Починаючи з середини минулого року на росії був запущений механізм “зміни влади”. Всі спроби досягти хоча б якихось успіхів, щоб “з оркестром” спровадити на пенсію те, що називають путіним, рашистам за останні кілька місяців так і не вдалося. Залишається останнє – героїчна загибель “фюрера” від рук ультра-фашисто-націстів. В цьому випадку із путіна можна буде зробити “мученика”, борцуна з урофашистами,  вартого поклоніння і наслідування, – із паршивої вівці, хоч вовни шматок.

  З іншого боку враховуючи, що по росії бігає кілька “копій путіна”, можна також допустити, що справжній путін спробує скористатись із “власної героїчної загибелі” і сховається від Світу в одній із своїх “хатинок”. Навіщо стільки було  зусиль докладати для пограбування росії та власного збагачення, щоб ним не скористатися?
  Версій багато. Однозначно можна стверджувати лише одне – серіал розпочався, влаштовуємося зручно…

Олександр Вікторович, спеціально для НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Китайські комуністи допомагають рашистам у війні проти України