Українці придбали Супутник у ICEYE

  Сергій Притула повідомив, що на кошти – 600 млн. гривень, зібрані українцями для придбання Байрактарів, і які залишилися не витраченими, було придбано доступ до бази даних супутникових знімків.

 

  З компанією ICEYE “Благодійний фонд Сергія Притули” підписав договір про оренду супутника більше ніж на рік. За попередніми даними, Україна отримала доступ до супутникових знімків оідразу після переказу коштів.


Нащо нам супутник?


По-перше: тепер наші військові дістали можливість “бачити абсолютно все!”


По-друге: супутник дозволяє отримувати фотознімки поверхні Землі незалежно від часу доби та погодних умов.


По-третє: дані оновлюються кожні кілька годин, що на тактичному рівні дозволяє спостерігати за бойовими діями фактично в режими онлайн.

 

Наступне: на мікрохвильових знімках можна розрізнити окремих людей через роздільну здатність фото до 25 см на піксель.


І найважливіше: супутник знаходиться під зручним нахилом для спостереження за територією України, де ведуться бойові дії.

 

 

Заставка ВІДЕО

  Варто нагадати, що фінська компанія ICEYE, світовий лідер у галузі моніторингу за допомогою радіолокаційних супутникових зображень. У своєму пресрелізі компанія повідомила про підписання контракту з “Благодійним фондом Сергія Притули“. Угода обійшлася в $17 млн. 

 

  У межах укладеної угоди ICEYE передасть усі можливості одного зі своїх супутників SAR, які вже перебувають на орбіті, для використання урядом України.

 

  Крім того, ICEYE надасть доступ до своєї групи супутників SAR, що дозволить Збройним силам України отримувати зображення критично важливих місць з високою частотою оновлення.

 

Заставка НАГАДУЄМО