Часопис війни: 177 доба

  Триває 177 доба героїчного спротиву українського народу російському військовому вторгненню. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ на Волинському, Поліському та Сіверському напрямках обстановка залишилась без змін. 

 

На Харківському напрямку противник просунувся на 8 кілометрів. зайнявши “сіру зону”.  Зараз тривають бої на північ від Харкова.

 

На Краматорському напрямку окупанти здійснили безуспішну спробу наступу на напрямку Миколаївка – Виїмка. Зазнали втрат.

 

На Бахмутському напрямку наступальними та штурмовими діями противник намагався прорвати оборону наших військ та просунутися з районів Володимирівки, Покровського, Клинового, Семигір’я і Гольмівського у напрямку міста Бахмут. Успіху не мав, відійшов.

 

Заставка КАРТИ

На Авдіївському напрямку  у ворог здійснив невдалі спроби покращення тактичного положення на напрямках Верхньоторецьке – Камʼянка, Новоселівка Друга – Авдіївка, Піски – Первомайське та Лозове – Первомайське. 

 

Заставка КАРТИ

На Новопавлівському напрямку ворог намагався покращити тактичне положення на напрямку Тарамчук – Водяне. Отримав жорстку відсіч. 

 

Заставка КАРТИ

На Запорізькому напрямку не припинялись обстріли із усіх наявних засобів по лінії зіткнення. Противник задіяв авіацію. Противник “опосередковано попередив”, що на сьогодні готує провокацію на Запорізькій АЕС.

 

На Південнобузькому напрямку підрозділи противника зосередилися на утриманні зайнятих позицій та недопущенні створення Силами оборони сприятливих умов для проведення контрнаступальних дій.

 

На Кримьскому півострові в районі смт Чорноморське – с. Маяк сталася чергова “бабвовна”. Подробиці згодом.

 

Заставка НАГАДУЄМО