Українська делегація не братиме участі в офіційних заходах Парламентської асамблеї ОБСЄ

  Українська делегація не братиме участі в офіційних заходах Парламентської асамблеї ОБСЄ через участь в них представників від росії. Про це в ефірі телемарафону повідомили члени української делегації, народні депутати Євгенія Кравчук та Ярослав Юрчишин.

  «Ми не будемо брати участь в жодних офіційних заходах Парламентської асамблеї ОБСЄ. Австрія видала 61 візу росіянам. І це не тільки парламентарі, а й представники спецслужб, роспропагандисти, які будуть використовувати засідання як декорацію. Ми їдемо до Відня тільки заради для переговорів з нашими партнерами.  Розмова піде про те, як вивести з кризи ОБСЄ, принаймні, Парламентську асамблею. Також працюємо разом з українською громадою над протестами біля території, де буде відбуватися засідання», – повідомила Кравчук.

  Вона додала, що наступна Асамблея проходитиме в Канаді, куди росіян та білорусів навряд допустять. За ці кілька місяців необхідно зробити все, аби влітку у Ванкувері проголосувати за зміни та виключити всяку можливість брати участь в Парламентській асамблеї ОБСЄ країни-агресора.

  «Спільна позиція української делегації та української влади в тому, що ми не будемо освячувати своєю присутністю рашистські пропагандистські заходи. Ми маємо використати Парламентську асамблею, аби донести нашу позицію. Ми будемо на кожному кроці наголошувати на потребі реформи Парламентської асамблеї ОБСЄ як структури, яка має не бути статистом в міжнародному конфлікті, а має чітко протидіяти агресії та державнму тероризму», – зазначив Юрчишин.

НАГАДУЄМО:

Москва поступово втрачає контроль над Закавказзям