У “Міністерстві у справах ветеранів” створено координаційний штаб протидії COVID-19 та проведено відеоконференцію

У Міністерстві у справах ветеранів створили координайний штаб, який буде займатися допомогою під час пандемії коронавірусу. Штаб здійснюватиме щоденний моніторинг звернень ветеранів щодо задоволення їх життєвих потреб. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Міністерства.

“Сьогодні, 8 квітня 2020 року міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб підписав наказ “Про створення оперативного штабу при Міністерстві у справах ветеранів України з питань координації надання допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції на території України”, – йдеться у повідомленні.

Відтак, оперативний штаб діятиме на період карантину і здійснюватиме щоденний моніторинг звернень ветеранів війни та членів сімей загиблих воїнів щодо задоволення їх життєвих потреб та надання їм побутових послуг.

“Щодня на базі штабу проходитимуть наради в режим відео-конференцій, на яких буде здійснюватися моніторинг ситуації і, відповідно, прийматимуться рішення по оперативному реагуванню”, – додали в міністерстві.

Окрім того, на сайті Мінветеранів створюється окрема сторінка щодо координації роботи оперативного штабу, де у вільному доступі буде зібрана звітна інформація з приводу надання допомоги ветеранському середовищу та уся доступна і правдива інформація щодо боротьби з короновірусом COVID-19.

В цей же день,8 квітня 2020 року, Міністр у справах ветеранів Сергій Бессараб провів  відео-конференцію із представниками  громадських організацій ветеранів війни  та членів родин загиблих.

Основним завданням відео-конференції була координація роботи ветеранського середовища та міністерства у боротьбі із короновірусом.

Сергій Бессараб нагадав, що з початку оголошення пандемії коронавірусної інфекції Мінветеранів мобілізувало  роботу територіальних органів і  взяло під контроль ситуацію щодо вирішення проблемних питань, забезпечення їх усім необхідним осіб з інвалідністю внаслідок війни, ветеранів, родин загиблих, особливо тих, які проживають одні та подякував громадським організаціям, які проявили ініціативу   організацію допомоги.

«Ветеранська спільнота – найактивніша частина українського суспільства. Ми захищали Україну від зовнішнього ворога і, звичайно, не можемо стояти осторонь нинішньої непростої ситуації в країні. Мінветеранів і українці цінують готовність ветеранів вже сьогодні  активно долучитися до боротьби з пандемією, але прошу усіх не забувати про збереження власного здоров’я і необхідність дотримуватися карантинних заходів», – зазначив Міністр у справах ветеранів.

В свою чергу, лідери ветеранських організацій доповіли про ситуацію в своїх областях, та населених пунктах, висловили свої пропозиції щодо налагодження оперативної роботи штабу і виявили готовність об’єднати зусилля і  разом вживати заходів в боротьбі з коронівірусом COVID-19.

Необхідно нагадати, що Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує Україні якомога довше продовжувати карантин, адже це ефективний засіб збереження людського життя.