Російська Федерація на окупований Донбас відправила перший «загороджувальний загін»

Вище злочинне політичне керівництво країни-агресора видало таємний наказ про відправку на окуповані території Донбасу підрозділів спецпризначення дивізії імені Дзержинського. Перед «дзержинцями» поставлене завдання унеможливити втечу з передових російських позицій найманців-бойовиків ЛуганДонецьких маріонеткових псевдореспублік.

В підрозділах гібридних російсько-терористичних військ вже давно склалась дуже напружена ситуація. В бандформуваннях рашистів відсутні елементарна дисципліна і військовий порядок. Воно і не дивно, зважаючи на те, чим укомплектовані ці передові загони «русскава міра»: наркомани, алкоголіки, колишні засудженні та інший непотріб російського суспільства, який Москва намагається утилізувати на території окупованого Донбасу. Ці борці за «правоє рускоє дєло» регулярно влаштовують грабіжі і терор місцевого населення, п’яні сутички між собою, які часто є причиною небойових втрат серед рашистів. Звичними для них є і обстріли власних позицій та житлових кварталів місцевого цивільного населення з метою дискредитації підрозділів Збройних Сил України. При відчутті небезпеки у російських найманців одразу з’являються швидкість спринтера у марафонському забгу виключно в бік РФ. І таких «пацючих» забігів російських бойовиків останнім часом стає все більше. Ситуація недоукомплектованості особовим складом передових позицій на Донбасі для російського окупаційного керівництва стала критичною.

Велика кількість самовільних ганебних втеч бойовиків дуже збентежило московських кураторів. Командири підрозділів – кадрові російські офіцери самостійно не в змозі вплинути на ситуацію з «бігунами-дезертирами». Тому і було, скоріше за все, прийнято рішення направити загони спеціального призначення дивізії імені Дзержинського, щоб запобігти залишення передових позицій гібридних російський окупаційних сил армійських корпусів ЗС РФ. «Загородзагони» отримали широкі повноваження по відловлюванню втікачів, а у випадку непокори на їх відстріл. Ось така незавидна коротка доля у рашистського окупанта: або йти у безглуздий наступ проти потужної Української Армії і отримати заслужену відплату за участь у агресії, або свої ж загороджувальні загони пристрелять під час «незапланованого відступу».

Російська Федерація – така велика країна. Скільки землі: можна працювати та працювати…