У Костянтинівському палаці в Санкт-Петербурзі завершилось велике інформаційне африканське шоу

  У Костянтинівському палаці в Санкт-Петербурзі відбулися переговори представників семи країн Африки з президентом рфії володимиром путіним.

  Президент ПАР Сиріл Рамафоса закликав диктатора володимира путіна повернутись до мирних переговорів з Україною. Він заявив, що війну в Україні потрібно терміново припинити та нагадав, що “мирна пропозиція африканських країн” будується на десяти елементах, які були озвучені місією напередодні в Києві.

  Путін відповів, що від переговорів відмовився Президент України Володимир Зеленський, а “ми тут ні до чого”. Він особливо наголосив, що москва «з повагою» ставиться до позиції Африки на користь мирного врегулювання та «відкрита до діалогу» з усіма, хто беззастережно враховуватиме так звані “російські інтереси”.

  Речник кремля дмітрій пєсков в свою чергу заявив, що “послання від Зеленського африканські лідери путіну не передавали”. За його словами, “африканська ініціатива щодо України складна у реалізації, але путін продемонстрував до неї зацікавленість”.

  Під час зустрічі Путін багато говорив про те, що Україна в усьому винна, а звинувачення РФії у злочинах – це все вигадки. Росія дуже сильно поребує переговорів, але тільки на своїх умовах, і ніяк інакше.

Президент ЮАР та його прес-секретар  плутаються у свідченнях

  Варто нагадати, що до складу миротворчої місії увійшли президент Замбії Хакаїнде Хічілема, президент Коморських Островів Азалі Ассумані, президент Сенегалу Макі Саль та ПАР – Сіріл Рамафоса, а також прем’єр-міністр Єгипту Мустафа Мадбулі та спеціальні представники президентів Республіки Конго та Уганди. У п’ятницю вони відвідали Київ, де провели переговори з президентом України Володимиром Зеленським.

  Схоже, що сьогоднішня зустріч із Путіним завершила “велике інформаційне африканське шоу”. Лідери африканських країн трохи побули в інфопросторі та вирішили свої питання. Вони не мали за мету дійсно покласти край війні.

  “Їхні головні цілі – отримання ресурсів, передусім, від РФ. Також – вирішити питання щодо постачання продовольчих товарів, отримати додаткові гарантії щодо постачання радянської техніки зі складів РФ, а також виконати певні інформаційні завдання на користь РФ”, – заявив Африканська делегація хоче , – заявив радник голови ОП М.Подоляк.

  Юріс Шалтіс, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Путіну ніяк не дає спокою національність Зеленського – напевно, заздрить