Путіну ніяк не дає спокою національність Зеленського – напевно, заздрить

  Путін на пресконференції знову почав говорити про Зеленського та його національність. Не знаю чи помічали ви, чи ні, але на Росії – путін, медведев, лавров, та інші прихильники “русского міра” та різні “російські еліти” дуже часто повʼязують Зеленського і єврейство. То лавров “обмовиться” про те, що Гітлер теж мав єврейське коріння, то путін починає згадувати про про коріння Зеленського, то ще щось вигадають.

  І все це не якась пропаганда, а, скоріше за все,  такий собі спосіб мислення, який інколи проскакує у промовах керівного складу росії. І виходить щось на зразок: «Україна — не країна і вона має обов’язково стати росією. Але у війні-СВО вони не можуть виграти, бо євреї поставили «свою людину» в Президенти України і розставили усюди євреїв. Тому українців змусили воювати і чинити російським загарбникам запеклий опір».

  Про те, що казали на Порошенка під час передвиборчої кампанії 2019 року – то взагалі краще не згадувати. Тоді було багато бруду з обох сторін. Але українці, які відповідно до уявлень російських пропагандистів ненавидять євреєв на генетичному рівні, взяли і обрали єврея Президентом України!

  Чому так звані «наші брати» наполегливо, із систематичною регулярністю, нам нагадують про це? Схоже, що це самім “російським елітам” реально муляє.

  “У мене багато друзів євреїв, і вони кажуть, що Зеленський – не єврей, він ганьба єврейського народу”, – заявила на форумі в Петербурзі ганьба російського народу.

  Головний рабин України Моше Реувен Асман (на фото) відповів Путіну заявивши, що діючим президентом України пишається весь Світ. “Я особисто можу сказати, що пишаюся президентом Зеленським, що він не втік і робить все для допомоги українському народу. І не лише я. Думаю, що весь Світ пишається ним”, – сказав він.

Моше Реувен Асман (івр. ‏משה ראובן אסמן‏‎; нар. 14 березня 1966, Ленінград) — головний рабин України та Києва Всесвітнього форуму російськомовного єврейства, головний рабин Синагоги Бродського в Києві. Один із творців єврейського поселення Анатівка. Вікіпедія.

    Також Моше Реувен Асман додав, що в Україні – не неонацисти, а порядні люди, які стали на захист своєї Батьківщини.

  А поки кремлівський слимак щось бубонить про “ганьбу єврейського народу”, ізраїльська газета The Jerusalem Post вийшла ось з такою обкладинкою: “50 найвпливовіших євреїв. Наші найяскравіші зірки”.

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів.

 

НАГАДУЄМО:

Офіс президента отримав жовту картку від Європарламенту, – ЗМІ