Часопис війни, 480 доба – огляд подій на фронті

Триває 480  доба  війни російської федерації проти України. За інформацією пресслужби ГШ ЗСУ ворог зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках – протягом доби відбулось 26 бойових зіткнень.  За добу ситуація суттєво не змінилася, а загальна інтенсивність зіткнень впала. Артилерія ЗСУ продовжує ураження цілей в тилу ворога.

На Куп’янському напрямку ворог проводив наступальні дії у напрямку Новоселівського Луганської області та Берестового на Харківщині, успіху не мав.\

Лиманський напрямок. Тривають важкі бої за промзони в Білогорівці (Л).

Бахмутський напрямок — продовжуються бої на захід та північний захід від Кліщіївки.

Авдіївський напрямок – рашисти здійснили невдалу спробу покращити тактичне положення біля Крутої Балки. Сили Оборони мають успіхи біля Веселого. 110 ОМБр, як продовжує робити неможливе біля Авдіївки.

На Шахтарському напрямку ворог проводив наступальні дії у напрямках Новомихайлівки та Водяного Донецької області, успіху не мав. Вчора інтенсивність боїв суттєво стихла.

Запорізький напрямок. Рашистські окупанти залишили селище П’ятихатки Запорізької області, повідомляють росзмі. Це дозволить бійцям ЗСУ розширити плацдарм та розпочати просування до Василівки. Чекаємо на офіційне підтвердження.

Таврійський напрямок – без змін.

На Росії. Багато в чому завдання демілітаризації України виконано, раптом заявив Дмітрій Пєсков. “Україна була сильно мілітаризована на момент початку “СВО”, і як сказав Путін, одним із завдань була демілітаризація України. Фактично це завдання багато в чому виконано, тому що все менше і менше своєї зброї Україна використовує, і все більше вона використовує системи озброєнь, які їй постачають країни заходу”, – довів інформацію до слухачівв речник кремля.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 479 доба – огляд подій на фронті