ЄС засуджує наміри кремля провести вибори на тимчасово окупованих територіях України

  Європейський Союз засуджує наміри кремля провести у вересні цього року “вибори” на тимчасово окупованих територіях України. 15 червня Центральна виборча комісія РФії призначила на 10 вересня “законні вибори” депутатів міських рад і представницьких органів муніципальних утворень у чотирьох окупованих рашистами областях України.

  ЄС заявляє, що у рфії немає жодних законних підстав для подібних дій. Також у ЄС підкреслили, що “всі причетні до цього особи зіткнуться з наслідками”. Про це йдеться в заяві прессекретаря Європейської служби зовнішніх справ.

  «Цього тижня центральна виборча комісія росії ухвалила рішення провести у вересні «вибори» на територіях України, тимчасово окупованих росією, що є ще одним порушенням міжнародного права. Це ще одна марна спроба росії вдавати, що вона узаконює свій незаконний військовий контроль і спробу анексії Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей України, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя», – ідеться в заяві.

  Там де зазначається, що це серйозно порушує Статут ООН і незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

  «У росії немає законних підстав для подібних дій на території України. росія, її політичне керівництво і всі, хто причетний до організації цих так званих виборів, зіткнуться з наслідками своїх незаконних дій», – наголошується в заяві.

  Окрім того, Європейський Союз підкреслює, що залишається непохитним у своїй підтримці України. «Росія повинна негайно, повністю і беззастережно вивести всі свої війська і військову техніку з усієї території України в межах її міжнародно визнаних кордонів», – сказано в заяві.

НАГАДУЄМО:

У Костянтинівському палаці в Санкт-Петербурзі завершилось велике інформаційне африканське шоу