Путін навіть поразку в Україні зможе видати за перемогу Росії, – Кулеба відповів Пєскову

  Російська влада, включаючи її президента, навіть поразку у війні проти України представить як перемогу для російського суспільства. Про це 18 червня написав голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй Facebook-сторінці, коментуючи заяви прес-секретаря президента РФії Дмітрія Пєскова про те, що завдання щодо “демілітаризації” України частково виконані.

  Почалося з тго, що прес-секретар президента росії Пєсков заявив, що Росія нібито виконала завдання “спецоперації” щодо “демілітаризації” України. У своєму поясненні він зазначив, що Україна все менше покладається на свою власну зброю і все більше звертається за підтримкою до озброєння країн Заходу.

  Голова української дипломатії припустив, що Кремль найближчим часом кремль зможе оголосити і про виконання інших “пріоритетних завдань СВО”. Міністр закордонних справ України цілком слушно вважає, Путін зможе представити росіянам втрату Криму та поразку у війні як свою перемогу.

  “У наступних серіях: фактично всі завдання СВО виконані. Україна як член ЄС і НАТО не зможе напасти на Росію, Крим більше не є тягарем для російського бюджету, нацисти залишилися тільки в Росії, а втрати російських солдатів і техніки в Україні, про які ми нікому не розповімо, допомогли нам виправити помилки і зробити Росію сильнішою. Росія сильна як ніколи”, – написав Кулеба.

  У зв’язку з вищевикладеним Дмитр Кулеба звернувся до партнерів із закликом посилити підтримку України.

НАГАДУЄМО:

ЄС засуджує наміри кремля провести вибори на тимчасово окупованих територіях України