Держсекретар США зустрівся з міністром закордонних справ КНР

  Розпочався візит до Пекіна Держсекретаря США Ентоні Блінкена. Він вже зустрівся з міністром закордонних справ КНР Цінь Ганом, повідомив кореспондент Bloomberg Ієн Марлоу.

  Офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньїн написала у Twitter: “Сподіваюся, що ця зустріч допоможе повернути китайсько-американські відносини до того, про що обидва президенти домовилися на Балі”.

  Держсекретар США Ентоні Блінкен став першим високопоставленим американським дипломатом, який відвідав КНР за останні п’ять років, на тлі холодних двосторонніх зв’язків.

  “Блінкен зустрічається з міністром закордонних справ Цінь Ганом. Жодної видимої посмішки. Вони обмінялися кількома приємними словами про політ Блінкена, а потім сіли один навпроти одного. Пресу вигнали ще до того, як вони щось сказали”, – написав Марлоу у Twitter.

  Перспективи будь-якого прориву в довгому списку суперечок між двома найбільшими економіками Світу навряд чи варто очікувати.

  Раніше міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган під час телефонної розмови із держсекретарем США Ентоні Блінкеном казав, що Сполучені Штати повинні припинити втручання у справи країни.

НАГАДУЄМО:

Путін навіть поразку в Україні зможе видати за перемогу Росії, – Кулеба відповів Пєсову