У ДФТГ прошла перевірка

  У добровольчих формуваннях територіальних громад  (ДФТГ)  пройшла перевірка морально-психологічного стану бійців. Планову перевірку морально-психологічного стану бійців одного зі взводів ДФТГ міста Кам’янське, що на Дніпропетровщині, проведено фахівцями 108 окремої бригади ТрО ЗСУ. Тестування та особисті співбесіди дозволяють тримати руку на пульсі та чітко визначати напрямки, на яких потрібно зосереджувати роботу, інформує Територіальна Оброна.

– Для нашої групи такі заходи не є чимось надзвичайним. Це – частина постійної, системної роботи, якою ми займаємося сумісно з фахівцями окремого підрозділу вже тривалий час, – підбиває підсумки робочого дня начальник групи по роботі з ДФТГ 108 окремої бригади ТрО молодший лейтенант Владислав Портянко. – Постійний контроль та покращення морально-психологічного стану добровольців є важливою складовою підготовки підрозділів. Сьогодні ми зафіксували успішні результати. Працюємо разом заради перемоги!

  Добровольчі формування територіальних громад (ДФТГ) – це нова суто українська традиція в історії спротиву, яка зіграла важливу роль в відсічі російського вторгнення з самого його початку. І попри те, що структура цих добровольчих підрозділів була ще на стадії формування, все одно вона показала себе доволі ефективною. Нині триває вдосконалення як процесу навчання ДФТГ, так і самого підходу до контролю за професійним зростанням кожного добровольця, як до людини та особистості.

Олексій Козир, “НОВА: новини ветеранів” 

НАГАДУЄМО:

Кабмін запроваджує пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та інвалідів війни