Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 575 доба

  Речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов повідомив, що протягом минулої доби на фронті відбулося 23 бойових зіткнення. В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “Хортиця” на Бахмутському напрямку Сили оборони успішно відбили атаки противника в районі західніше Зайцевого, північно-східніше та східніше Андріївки. Сили оборони продовжують штурмові дії в районі південніше Бахмута.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “Таврія” противник вів безуспішні наступальні дії в районі Мар’їнки.

  На Авдіївському та Шахтарському напрямках Сили оборони тримають оборону на зайнятих рубежах.

  На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію, завдають окупаційним військам значних втрат в живій силі та техніці, змушують ворога відходити із займаних позицій. Наші захисники відбили атаки ворога в районі Роботиного. Окупанти мають значні втрати як у живій силі, так і в техніці.

  В зоні відповідальності оперативно-стратегічного угрупування військ “Одеса” на Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та наносять успішне ураження по тилах противника.

  У тимчасово окупованому селищі Мирне, що на Херсонщині, командування російських окупаційних військ здійснює заходи щодо мобілізації чоловіків віком від 18 до 60 років які отримали російські паспорти. Через примусову окупаційну мобілізацію чоловіки буквально кидають свої родини і помешкання та масово тікають з Мирного.

  Українці не здаються, не здамося і ми, – заявив Ентоні Блінкен під час виступу в ООН. Путін ставить на те, що якщо він продовжить збільшувати рівень насильства, якщо він захоче заподіяти достатньо страждань достатній кількості людей, світ поступиться своїми принципами і Україна припинить захищатися. Але українці не здаються, – зазначив глава Держдепу. Сполучені Штати разом із союзниками й партнерами не стоятимуть осторонь агресії, а протистоятимуть їй, а також усім спробам підірвати порядок, заснований на мирних правилах, – добавив Блінкен

НАГАДУЄМО:

Триває 574 доба війни, – речник ГШ ЗСУ інформує по події на фронті