Сьогодні – День українського добровольця

  День українського добровольця в Україні відзначають вшосте. З нагоди свята у Києві зокрема відбудеться низка урочистих заходів. Зранку українських добровольців вже привітав президент України Володимир Зеленський.

  “Україна вдячна кожному та кожній, хто відчув, що настав час стати воїном. Україна пишається всіма, хто наближає перемогу нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу”, – написав президент України Володимир Зеленський.

  День українського добровольця — свято на честь українських добровольців, що відзначається в Україні 14 березня. В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ ім. Кульчицького.

  День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. За відповідну постанову № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця»

  Добрвольці в минулому – це люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Нині – героїчні воїни.  Але обов’язково настане час – вони стануть українськими переможцями.

Слава українським добровольцям! Слава Україні!

НАГАДУЄМО:

 

Президент України присвоїв звання Героя Олександру Мацієвському