Часопис війни: 384 доба

  Попри значні втрати, противник продовжує наступальні дії на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Минулої доби підрозділи Сил оборони відбили понад 100 ворожих атак на зазначених напрямках, інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

  На Куп’янському та Лиманському напрямках противник намагається прорвати оборону наших військ. Вів безуспішні наступальні дії у районах населених пунктів Дворічна, Гряниківка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Діброва, Білогорівка та Берестове.

  На Бахмутському напрямку ворог не полишає спроб захопити місто Бахмут. Наші воїни відбили атаки противника в районах населених пунктів Васюківка, Міньківка, Оріхово-Василівка, Дубово-Василівка, Бахмут, Григорівка та Іванівське.

  «Ситуація довкола Бахмута залишається складною. Штурмові загони Вагнера наступають з декількох напрямків, намагаючись прорвати оборону наших військ і просунутися до центральних районів міста», – заявив командувач СВ генерал Сирський в інтерв’ю журналістам сайту Міноборони.

  Бахмут продовжать утримувати, – таке рішення Зеленського та Ставки верховного головнокомандувача. Раніше президент наказав направити підкріплення до міста. За словами євгєнія прігожина, у самому Бахмуті та біля нього зосереджено 70 тис. наших військових.

  На Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках противник здійснив безуспішні наступальні дії в районах населених пунктів Кам’янка, Авдіївка, Сєверне, Первомайське, Невельське, Нетайлове, Мар’їнка, Побєда, Новомихайлівка та Вугледар. 

  На інших напрямках без змін.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни: 383 доба