Російський дипломат закликав здійснити геноцид українців

  Постійний представник РФії при міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Михайло Ульянов у Twitter опублікував “допис” про “необхідність “остаточного вирішення українського питання” й закликів до знищення всіх українців, що може трактуватися як відвертий заклик до “геноциду”.


ДОВІДКА:


Геноцид — цілеспрямовані дії з метою повного або часткового знищення груп населення чи народів за національними, етнічними, расовими, корисливими або релігійними мотивами.


До таких дій належать:

  • вбивство членів цієї групи;
  • нанесення тяжких тілесних або психічних ушкоджень членам такої групи;
  • створення членам групи умов, які розраховані на повне чи часткове її знищення;
  • унеможливлення народження дітей в середовищі групи;
  • насильницька передача дітей цієї групи іншій групі.

 

  Після того, як допис Ульянова набув широкого резонансу, російський дипломат “увімкнув мізки” та видалив своє “повідомлення”. Він поспіхом опублікував пост із вибаченнями, намагаючись виправдати свої заяви. “Я маю вибачитися. Я забув, з ким маю справу”, — написав постпред рф у Відні. Але “Слово – не горобець, вилетить – не зловиш!”


  З цього ганебного приводу Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук звернувся до президента Австрії Александера ван дер Беллена та канцлера Австрії Карла Негаммера з вимогою визнати постійного представника РФії у Відні Михайла Ульянова “персоною нон ґрата” та депортувати його до Росії.


  “Оце і є обличчя «російської дипломатії». Коли постійний представник рф при міжнародних організаціях у Відні спочатку закликає не щадити українське населення, а потім судомно видаляє маячні дописи. За подібні фашистські заклики не шановний пан ульянов має бути визнаний персоною нон ґрата в Австрії та депортований у свою росію. Там хай пише, що хоче, там його аудиторія. Із цією вимогою звернувся до федерального Президента Австрії Александера ван дер Беллена та канцлера Карла Негаммера”, – написав Стефанчук у Facebook.

 

Заставка перейти за посиланням

  Радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк також відреагував на заяви Михайла Ульянова.


  “Ru-посол в Австрії Михайло Ульянов заявляє про необхідність «остаточного вирішення українського питання» й закликає до геноциду. У Європі знову чути голоси: «Не всі росіяни, як путін» і «Може, дамо «Північному потоку-2» працювати». Час зрозуміти: росія — фашистська вертикаль з мільйонів людей”, – написав Подоляк у Twitter.

Заставка перейти за посиланням

  Можливо, у когось промайне думка, що занадто багато честі так реагувати на чергову відвертість якогось рашиста. Але варто зауважити, що Михайло Ульянов “не якийсь там бомж-п’яничка з рашистськими поглядами”. Він “гвинтик системи”, яка налаштована на те, про що “постійний представник РФії в Австрії” випадково проговорився. І на це потрібно реагувати точно так, як на непроханий перетин українського кордону російськими військами. Інакше Москва реально може реалізувати “всі намічені плани”, в тому числі і геноцид українців.

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів АТО/ООС”

 

Заставка НАГАДУЄМО