Не ДРГ, а Армія БПЛА

  Після кількох гучних вибухів на території Кримського півострова, окупанти та колабораціоністи кинулись шукати українські ДРГ. Але, схоже, що причиною “бавовни” стали звичайні дешеві БПЛА / дрони-камікадзе, які просто летять і розкидають “недопалки” на важливих об’єктах рашистів.


  Це стало зрозуміло, що пару днів тому, коли на відео російська “тунгуска” гатила кудись в одну точку в нічному небі. Модернізована китайська “газонокосарка” з пропелером та крилами, плюс хитрий софт. І воно непогано працює. Згадайте атаку на Новошахтинський НПЗ в Ростовський області: потихеньку прилетів – гучно спалив.


  Скоріше за все натяки в західній пресі, що це українська розробка, були правильні. Війна триває вже півроку. За цей період радянське ВПК у Другій світовій вже покращувало наявні моделі, розгортало нові заводи і т.п.


  У таких дешевих девайсів з AliExpress дальність польоту становить всього 200-300 км. До того ж система, скоріш за все, знає куди треба летіти і у що саме влучити. Це не “обстріл навмання”, а воно реально працює по конкретних цілях. Варто пригадати останні влучання: Новофедорівка (аеродром), Майське під Джанкоєм (склад зброї), Джанкой (підстанція), Валуйкі (військова база) та ще декілька новин про стрілянину рашистського ППО на інших об’єктах.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Скоріше за все запускають ці БПЛА не з Криму. Даний вид української зброї може спокійно долати лінію фронту. І всі оті пошуки українських диверсантів і перевірки українських автівок просто не мають жодного сенсу.


  Звичайно, їх будуть збивати. Можливо, їх навіть будуть збивати “пачками”, але тільки там, де є щільне ППО. Хоча в Севастополі сьогодні воно не дуже спрацювало. Крім того – біля кожної важливої будівлі “Панцир” не поставиш. А важливих об’єктів з такою великою лінією фронту у рашистів мегабагато.

 

  Не виключено, що в росіян незабаром з’явиться велика кількість проблем із захистом своїх об’єктів по всьому периметру кордону. І не тільки свого, а ще й Білорусі. Такі дрони можуть потихеньку знищити всі економічно важливі об’єкти в глибині країни.


  І не треба робити вигляд, що це секрет для росіян. Після атак на військові об’єкти на Криму російські слідчі вже назбирали “два вагони” деталей від збитих безпілотників. Але в ЗСУ є наступні “два вагони” нових безпілотників та “дві флешки” можливих цілей, куди рашистам має прилетіти.


За матеріалами статті OSINT-аналітика Антона Павлушко “Армія дронів“.

 

Заставка НАГАДУЄМО