Кабінет міністрів затвердив план Святкових заходів

Україна-прапор

  Кабінет міністрів України затвердив план заходів з відзначення 31-ої річниці незалежності України. Попри повномасштабну війну, на державному рівні у 2022 році відзначатимуть День Державного Прапора України та День Незалежності України.


  “Цьогоріч День Незалежності України має для всіх українців особливе значення. У нас триває війна і окупанти скаженіють від своєї безпорадності. Українці ж продовжують гідно протистояти нелюдам й вражати світ своєю незламністю, силою та емпатією до тих, хто поруч. Саме зараз ми переживаємо історичний момент, наша нація гартується у боротьбі. Ми назавжди запам’ятаємо те, хто нам друг, а хто ворог. Щиро вірю, що зовсім скоро ми гучно святкуватимемо нашу перемогу”, — зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  На День Державного Прапора України, 23 серпня 2022 року, в Києві та інших населених пунктах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах проведуть офіційні урочисті церемонії підняття Державного Прапора України.


  На День Незалежності, 24 серпня 2022 рку, монумент «Батьківщина-мати» у Києві та інші знакові місця підсвітять кольорами Державного прапора України, а у Національному заповіднику Софія Київська священники всіх церков молитимуться за Україну.


  На столичному Хрещатику відбудеться виставка знищеної російської військової техніки, яка на початку березня мала “пройти парадом” вулицями Києва.

 

Заставка перейти за посиланням

  Під час офіційних заходів хвилиною мовчання вшановуватимуть всіх загиблих у війні проти російських окупантів.

 

Заставка НАГАДУЄМО