Росія зможе фінансувати ведення війни в Україні ще на один рік, – The Washington Post

  Розвідка США вважає, що “Москва покладається на те, що російські еліти”, ймовірно, будуть “наполегливо відстоювати ідеї Кремля в Україні” та “допомагати офіційній Москві обходити санкції”. “Росія зможе фінансувати війну проти України як мінімум ще на один рік, навіть в умовах жорсткого та зростаючого тиску безпрецедентних санкцій”, пише The Washington Post.
  Видання звертає увагу на перехоплений американською розвідкою листа міністра фінансів РФ Антона Силуанова. На початку березня він просив прем’єр-міністра РФ Михайла Мішустіна підтримати запасний план на випадок непередбачених обставин, щоб уникнути “потенційно прикрого краху” російських державних установ.

  В іншому документі розвідка США з’ясувала, що співробітники Головного розвідуправління РФ та ФСБ були стурбовані недостатньою кількістю іноземної валюти у російських банках.

  Як стало відомо ще з одного розвіддокументу, люди Євгена Пригожина “розуміли”, що нещодавно оголошені санкції щодо російського МТС-банку призведуть до призупинення доларових транзакцій 15 травня.

  Також один “фінансовий співробітник” олігарха був стурбований тим, що китайські компанії припинять свій бізнес із Росією, щоб уникнути впливу санкцій.

НАГАДУЄМО:

Німців сьогодні більше турбує якась війна в Україні, ніж проблеми клімату, – Ангела Меркель