Росія вербує новобранців до 50 років для війни в Україні – британська розвідка

  Росія вербує новобранців до 50 років і без вищої освіти для війни в Україні, інформує британська розвідка. Для цього РФії створили 3-ій армійський корпус (3_АК) сухопутних військ, що базується в Мулиному  Нижегородській області.  Потенційним новобранцям 3_АК пропонуються вигідні грошові бонуси після їхнього відправлення в Україну.

 

  Посольство Узбекистану в Росії відреагувало на створення «національного батальйону» з узбецької діаспори нагадуванням, що в узбецькому КК є стаття “Найомництво”. яка передбачає 15 років ув’язнення.

 

  “Нагадування” з’явилося після інформації про те, що лідер узбецької діаспори в Пермі Джахонгір Джалолов вербує узбеків їхати воювати “за Путіна” в Україну. Він запропонував сформувати добровольчий батальйон зі своїх співвітчизників, бо ті «зобов’язані виправдати той хліб, який вони їдять на Росії».

 

  Російський армійський корпус зазвичай складається з 15-20 тисяч військовослужбовців. Це приблизно склад двох стрілецьких дивізій. Але рашистам важко довести створений 3_АК до цієї чисельності через “низький рівень ентузіазму” серед росіян щодо участі в бойових діях в Україні.