Росія готується завдати масованого ракетного удару по Україні

  Судячи з того, що останні два тижні українська розвідка фіксує концентрацію біля кордонів з Україною та на окупованих територіях великої кількісті ТПК із ЗУР до ЗРК С-300,аналітики допускають, що ЗС Росія готується до масованого ракетного удару по території України.


  На початку серпня з Улан-Уде вийшов ешелони з боєприпасами у складі 28 вагонів. Вантаж – ракети для ЗРК С-300 у кількості 32 штук. До українського кордону ешелон орієнтовно має прибути за 2-3 дні.


  До середини серпня з арсеналу комплексного зберігання ракет, боєприпасів та вибухових матеріалів в котово було вилучено понад 120 контейнерів із ракетами до ЗРК С-300.

 

Заставка НАГАДУЄМО

  Відомо, що у районі Джанкоя було складовано близько 440 ТПК до ЗРК С-300. Після “бавовни” в Джанкої важко сказати, чи ТПК знищені повністю, чи частково, чи взагалі не були знищені.

 

  На території Білорусії, за 22 км від кордону з Україною, на військовій базі (аеродромі)  в Зябрівці також відбувається концентрація ракет до ПУ С-300. Їхня загальна кількість може перевищувати перевищує 60 штук.


  Загроза масованого обстрілу території України, як мінімум, ракетами С-300 очевидна. З урахуванням прибуття ряду ешелонів до 20 числа, очевидно і те, що вони концентруються саме до 24 серпня.

 

Заставка НАГАДУЄМО