Часопис війни: 176 доба

  Триває 176 доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. За інформацією пресслужби Генштабу ЗСУ противник продовжує зосереджувати зусилля на встановленні повного контролю над територіями Луганської та Донецької областей, утриманні тимчасово захоплених районів Херсонської та частини Харківської, Запорізької та Миколаївської областей, створенні сприятливих умов для відновлення наступу на окремих напрямках, а також блокуванні морських комунікацій України у Чорному морі. Тривають авіаційні та ракетні удари по військових і цивільних об’єктах на території України.


На Волинському та Поліському напрямках підрозділи ЗС_РБ продовжують виконувати завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.


На Сіверському напрямку противник продовжує утримувати підрозділи ЗС_РФ в прикордонних районах Брянської та Курської областей з метою сковування дій підрозділів ЗСУ.


На Харківському напрямку ворог здійснив спробу наступу неподалік Леб’яжого, зазнав трат і відійшов.


На Краматорському напрямку ворог вів наступ у напрямку Миколаївка – Виїмка, успіху не мав, відійшов.

 

Заставка КАРТИ

На Бахмутському напрямку російські окупанти вели наступ у напрямках Володимирівка – Соледар, Покровське – Бахмутське, Покровське – Бахмут, Клинове – Бахмут, Семигір’я – Зайцеве, Семигір’я – Кодема та Гольмівський – Зайцеве. На жодному з напрямків наступу загарбники не досягли жодних позитивних результатів та з втратами відійшли.

 

Заставка КАРТИ

На Авдіївському напрямку ворог здійснював наступ на напрямку Лозове – Первомайське, успіху не мав, відійшов.

 

Заставка КАРТИ

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках противник веде оборону зайнятих районів. Намагався вести штурмові дії у напрямку Єгорівка – Шевченкове, успіху не мав, відійшов. Мінуючи територію на східній лінії фронту на Запоріжжі, росіяни, ймовірно, готують оборону наземних комунікацій у трикутнику Мелітополь – Токмак – Бердянськ.

 

Заставка КАРТИ

На Південнобузькому напрямку війська противника основні зусилля зосереджують на утриманні зайнятих районів та сковуванні дій Сил оборони України.


На Кримському півострові після “останніх подій” рашисти терміново перемістили свої літаки та гелікоптери в глиб півострова та на аеродроми РФ.

 

Заставка НАГАДУЄМО