Рашисти утримують українських військовополонених в слідчих ізоляторах та виправних колоніях

  Медійна ініціатива за права людини (МІПЛ) змогла ідентифікувати 42 місця утримання українських військовополонених на території рф. Координаторка МІПЛ Тетяна Катриченко повідомила, що в місцях утримання українських військовополонених, в слідчих ізоляторах та виправних колоніях, до них застосовують катування і жорстоке поводження. Про це повідомляє Media Center Ukraine.

  “Ґрунтуючись на опитуваннях понад 50 військовослужбовців, звільнених із полону, Медійна ініціатива за права людини ідентифікувала 42 місця утримання військовополонених у рф – слідчі ізолятори і виправні колонії”, – йдеться в повідомленні.

  “Нам відомо про смерті військовослужбовців у полоні, коли взагалі з невідомих причин вони там гинуть, а потім повертають тіла в рамках обміну тіл”, – наголосила Катриченко.

  За її словами, таких місць утримання може бути більше, тож опитування звільнених військовослужбовців проводитимуть і надалі. Російська федерація регулярно переміщує наших громадян, таким чином приховуючи їх місцеперебування.

  У Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими повідомляли, що офіційно росія не повідомляє про місцезнаходження та стан здоров’я українських військовополонених , як на тимчасово окупованих територіях так, і у місцях неволі в російській федерації.

Нагадуємо:

Путін планує оголосити про перемогу Росії у війні