Міський голова Києва Віталій Кличко звинувачує Офіс Президента

На своєму каналі міський голова Киева Виталий Кличко виклав відео, в якому заявив, що проти столичної влади та особисто його розгорнуто “шквальну кампанію з дискредитації”, а обшуки та кримінальні справи, що порушуються, “паралізують роботу департаментів і служб міста”. Відео з’явилося після того, як суд відправив під домашній арешт директора департаменту муніципальної безпеки КМДА Романа Ткачука у справі про загибель трьох людей.

Офіс президента отримав жовту картку від Європарламенту, – ЗМІ

  Нагадаємо, останній конфлікт між Кличком та ОП “був роздутий” після загибелі трьох людей біля закритого притулку під час чергової атаки рашистів на Київ. Тоді Зеленський заявив, що наслідками цього може бути “нокаут”.

  Другий рік триває війна, але “на Банковій” лише інтриґи на умі! Партнери на Заході дуже добре знають всі особливості даного конфлікту та дуже уважно стежать за його перебігом. Вони вже кілька разів “натякали” на недопустимість “подібного”. Але, схоже, “повалити Кличка” для ОП сьогодні важливіше, за втрату довіри і допомоги Україні від країн Заходу.

  PS. Увага! Засідання РНБО щодо Кличка акули Банкової перенесли на 23 червня.

НАГАДУЄМО:

Щоб перемогти у війні потрібно усунути причини агресії