Рашисти могли замінувати Запорізьку АЕС – The Insider

  У розпорядженні видання  The Insider  з’явилося відео, на якому вантажівки та військова техніка рашистів заїжджають на територію АЕС в Енергодарі. За даними джерела, колона військових вантажівок прибула на територію АЕС 2 серпня. На території станції знаходяться близько 500 російських солдатів та військова техніка.


  Поблизу села Водяне, найближчого до АЕС, знаходяться батареї “Градів”, а міни та боєкомплект російські солдати зберігають у безпосередній близькості до енергоблоків, під естакадами, причому частина боєкомплекту знаходиться всередині енергоблоку.

 

  Російські окупанти зайняли всі підвальні приміщення ЗАЕС, повідомили в Енергоатомі. Український персонал наразі не має доступу до укриття, тож у випадку нових обстрілів перебуває в небезпеці.


  4-й енергоблок Запорізької АЕС відключено від енергосистеми, — повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух. Вчора ввечері рашисти обстріляли магістраль, яка транспортує водень на ЗАЕС. Виникла пожежа. Також пошкоджена лінія електропередач, через що енергоблок вимушено відключили.