Рашисти готують провокації на 9 травня проти росіян і білорусів

  «На 9 травня росія може готувати провокації», — заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов (на фото). Держава-агресор росія часто обирає символічні дати для вчинення провокацій. Про це в ефірі телемарафону «Єдині новини» заявив представник ГУР МО України Андрій Юсов.

  «Починаючи з 2014 року, [російські] окупанти використовують подібного роду провокації і не виключено, що і зараз ми з цим зіткнемось. У цій ситуації  провокації можуть бути спрямовані російськими спецслужбами проти російського цивільного населення і приурочені до певних дат, наприклад, 9 травня», — зазначив представник ГУР МО України.

  Водночас Андрій Юсов припустив, що росіяни можуть спрямувати провокації і проти білорусі. Ця російська «спецоперація під фальшивим прапором» може мати на меті втягнути білоруську армію у війну проти України.  

  «Ніхто ані в Україні, ані в Світі в подібні російські вистави вже не вірить. Але це не означає, що провокацій не буде», – заявив Андрій Юсов.

  Раніше повідомлялось, що російським військовим, які знаходяться у брянській та курській областях,  командування видає однострій зразка Сил оборони України (на фото), – повідомили у Центрі національного спротиву. За інформацією українського підпілля, усі ці дії вказують на те, що росіяни готують якусь провокацію “під чужим прапором” задля мобілізації свого суспільства, а також з метою ввести в оману світове суспільство, аби відвернути увагу від злочинів зс рф на окупованих територіях України.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 438 доба