Protez Hub – протезування в Україні

  Protez Hub створили групу підтримки для людей, які втратили кінцівки та професійну мережу для фахівців, пропонують й психологічну підтримку. Protez Hub – команда, яка працює над розвитком галузі протезування-ортезування України та впровадженням системних змін з метою покращення якості послуг в усіх областях. 

  98% українців, які втратили кінцівку внаслідок повномасштабного вторгнення, успішно протезуються в Україні. Два основних напрямки роботи їхньої команди: підвищення професійних кваліфікацій протезистів і об‘єднання фахівців й інформування, підтримка пацієнтів з ампутаціями. Розробили також проєкт професійного стандарту «Протезист-ортезист» та запустили підготовчий і кваліфікаційний процеси для досвідчених вітчизняних фахівців у галузі протезування/ортезування.

  Також Protez Hub створили групу підтримки для людей, які втратили кінцівки та професійну мережу для фахівців, пропонують й психологічну підтримку.

  Український ветеранський фонд  долучився до однієї з ініціатив «Рюкзаки для осіб з ампутаціями» – нині майже у 2000 рюкзаків для постраждалих з ампутаціями кінцівок буде й інформація для ветеранів і їхніх близьких: підтримка та можливості від УВФ. Це спеціальний наплічник для українців, які втратили кінцівки під час війни. У ньому зібрані предмети та інформаційні матеріали, необхідні для відновлення після операції та підготовки до протезування.

 На листівках від УВФ наша команда додала інформацію про:

  • фінансову підтримку ветеранського бізнесу;
  • гарячу лінію кризової підтримки;
  • безплатні юридичні консультації;
  • онлайн-курс “Повернення з війни: розум, тіло, соціум”.

Деталі про рюкзаки та інші ініціативи — на сторінці Protez Hub та за телефоном +38 0501 776839 (PROTEZ).

Український ветеранський фонд 

НАГАДУЄМО:

Уряд розширив категорію отримувачів фінансової підтримки від Українського ветеранського фонду