Уряд розширив категорію отримувачів фінансової підтримки від Українського ветеранського фонду

  На останньому  засіданні Кабінет Міністрів України удосконалив “Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для функціонування Українського ветеранського фонду (УВФ) при Мінветеранів”, зокрема, розширено категорію отримувачів фінансової підтримки від УВФ. Надалі взяти участь у конкурсних програмах крім ветеранів війни та членів родин загиблих Захисників і Захисниць зможе другий з подружжя ветерана — дружина, або чоловік. Про це повідомляє преслужба Мінветеранів.

  Право на отримання фінансової підтримки мають дружина або чоловік ветерана, які зареестровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи —підприємці, у разі, якщо проєкти спрямовані на реінтеграцію ветеранів до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення ïx фізичного та психічного здоров’я.

  Крім цього, ухвалений акт до одного року зменшив строк реєстрації юридичних осіб та громадських об’єднань зі статусом юридичної особи, засновниками яких є члени сімей загиблих Захисників та Захисниць. Це суттєво збільшить коло заявників на фінансування від УВФ, здатних реалізовувати проєкти щодо захисту прав і свобод ветеранів та членів їхніх сімей. Адже вони як ніхто об’єктивно оцінюють потреби зазначеної категорії громадян.  

НАГАДУЄМО:

Уряд затвердив проєкт держбюджету на 2024 рік — фінансування ветеранської політики збільшено вдвічі