Прем’єр-міністр Угорщини відверто зазіхає на частину території України

  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив чергову антиукраїнську заяву, яка має бути розцінена, як відверте зазіхання на частину території України.

  “Втрати українців – це і наші втрати. Наш особистий інтерес підказує нам мати успішну Україну в якості нашого сусіда. В Україні теж живуть угорці, частина України – це давня Угорська земля, яка зараз належить Україні. Закарпатські угорці не іммігрували, їх туди не занесло вітром. Вони завжди там жили, це їхня країна, це їхня земля. Вони теж гинуть у війні, ми, угорці, як мінімум подвійно мотивовані принести мир в Україну і завжди шукаємо можливості зробити свій внесок у справу миру”, – сказав Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан в ефірі Radio Kossuth.

  Саме ця частина інтерв’ю була потім вирізана з підсумкового матеріалу, який був завантажений на YouTube.

  Взагалі, все, що говорить і втілює у життя провладне угорське керівництво, спрямовано на розхитування ЄС та НАТО “з середини”. Єдиним вигодовидобувачем від такої поведінки Угорщини є лише москва.

  Раніше Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав Україну “економічно неіснуючою країною”, фактично цитуючи слово в слово антиукраїнські заяви екс-президента РФ Дмітрія Мєдвєдєва. Потім Орбан піддав критиці заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга про те, що Україна в майбутньому стане членом Альянсу.

США займаються пропагандою війни, а Угорщина просуває ідеологію миру, – Петер Сіярто

Прем’єр-міністр Віктор Орбан виклав “угорський варіант расової теорії”

Якщо випаде нагода, хотілось би поставити Віктору Орбану три запитання:

1.) Враховуючи, що угорці тисячу років тому пересилилися в Європу із території, яка сьогодні належить російській федерації, чому офіційний Будапешт не вимагає від москви повернути угорцям їх “історичні землі за Уралом”?

2.) Як саме в Угорщині, яка входить до ЄС і НАТО, забезпечені права української нацменшини?

3.) Якщо Угорщина визнає положення Заключного акту Наради з безпеки і співробітництва в Європі, то чому немає належної реакції правоохоронних органів цієї країни на відверті підбурювання до “перерозподілу історичних земель”, що є відвертим ігнруванням цього документа і фактичним закликом до війни?

НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Угорський прем’єр Віктор Орбан остаточно перейшов на бік Зла