Анатолій Штефан та Міноборони України виграли судовий процес у Таїсії Маламан

  Касаційний цивільний суд Верховного Суду 03 травня 2023 року відмовив в задоволені касаційної скарги Таїсії Маламан, більш відомої як тіктокерша Di.rubens, та залишив рішення судів нижчих інстанцій в силі. Про це повідомив полковник Анатолій Штефан (“Штірліц”) в Фейсбук.

  “В 2021 році Таїсія Маламан подала на мене та Міністерство оборони [України] позов, в якому просила суд визнати недостовірними мої висловлювання стосовно відео, де вона кілька разів робила вибір на користь «росії» та стягнути з нас моральну шкоду в сумі 150 000 грн.
В суді було доведено, що позивачка є публічною особою, а тому щодо неї дозволяється більш широка критика, ніж щодо пересічної особи, крім того, позивачкою не було доведено, що мої висловлювання якимось чином принизили її «честь, гідність та ділову репутацію»…”, – написав Анатолій Штефан.

  Також полковник Штефан наголосив на тому, що “судовий процес”, свідомо влаштований Таїсією Маламан, відволік певні сили та засоби Міноборони України від виконання завдань, пов’язаних із захистом України в умовах повномасштабної російської агресії.

  Штефан (“Штірліц”) вважає, що Таїсія Маламан приймає участь в інформаційній компанії рашистської росії, мета якої дискредитація ЗС України та наших військовослужбовців.

НАГАДУЄМО:

Анатолій Штефан не посягав на честь і гідність Таїсії Маломан