Часопис війни, 438 доба

  Триває 438 доба війни. Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Ведуться важкі бої за міста Бахмут та Мар’їнка. Загалом, протягом минулої доби ворог здійснив близько 50 атак,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії Синьківки.

На Лиманському напрямку противник вів наступальні дії у напрямку Білогорівки та Спірного, успіху не мав. 

На Бахмутському напрямку ворог продовжує вести наступальні дії. Тривають бої у місті Бахмут. Поряд з цим, протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямках Богданівки, Іванівського, Предтечиного та Нью-Йорка. Від ворожих обстрілів постраждали Веселе, Міньківка, Оріхово-Василівка, Маркове, Бахмут, Іванівське, Часів Яр, Костянтинівка, Олександро-Шультине, Південне, Торецьк, Північне та Нью-Йорк.

   В район Бахмута рашисти стягують танки, а також з усіх ділянок фронту знімають “вагнерівців”, яких, скоріше за все, збираються всадити на броню тих танків. Це дуже схоже на те, що противник збирається здійснити танковий прорив у напрямку Слов’янська та Краматорска. Чи буде він здійснений до “Дня пабєдобєсія” чи після того, як на москві його відсвяткують, поки незрозуміло. Стежимо далі за розвитком подій. 

На Авдіївському напрямку минулої доби противник наступальних дій не проводив. Обстріляв Бердичі, Авдіївку, Сєверне, Карлівку, Нетайлове та Первомайське на Донеччині.

На Мар’їнському напрямку підрозділи сил оборони відбили численні атаки противника в районі міста Мар’їнка. В той же час, ворожих обстрілів зазнали населені пункти Георгіївка та Побєда.

На Шахтарському напрямку ворожих наступальних дій не фіксувалося.

На Запорізькому та Херсонському напрямках – без змін, противник обороняється.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 437 доба