Не нам вирішувати, в який час жити. Та в наших силах вирішувати, що робити з часом, який нам відведений, – Орест Каракевич

  На долю нашого покоління випав схожий виток, який проходило людство сто років тому. Україна, рф, Ізраїль, Палестина, весь близький Схід, США, Китай.. Повномасштабне вторгнення мордору в наш дім розпалило повільно тліюче полум’я, як бензин. Ера світових війн знову прийшла.

  Ваші минулі тренди більше не в моді, якби ви не старались їх зберегти. Більше не цікаво, скільки бабла ви рубаєте на себе коханого, як відпочиваєте, святкуєте, зависаєте на пляжах і клубах, які у вас телефони і тачки.. Не важливий ваш чиновницький чи політичний “вплив”.

  Війна крокує по планеті. А вона завжди міняє порядки, тренди, якщо хочете.   Всі ці беззубі організації “захисту світового миру” типу ООН, ОБСЕ і т.д. – пережитки минулого. Дипломатія і переговори тепер не мають великої ефективності та ваги.

  Тепер важливо лише те, можеш ти битись, чи ні. На стороні ти добра – йдеш зі зброєю в руках на його захист, допомагаєш доступними тобі силами, чи на стороні зла. Байдужість, або спроба втекти – це теж зло.

  Тепер важливо лише те, як ти б’єш і як тримаєш удар. Володієш ти зброєю, тримаєш її під руками, чи ні.

   Як казав Кріс Кайл: ” Люди діляться на категорії – вовки, які нападають. Вівці, які тікають. І вівчарки, які оберігають”.

 У світі стало зрозуміло, хто вовки.

  Кожному залишилось визначитись – до овець, чи до вівчарок.

  Так, як було раніше, не буде ніколи. Це сувора реальність.

  Нова ера. Новий порядок. І нова еліта.

Орест Каракевич
 

НАГАДУЄМО: