НАТО варто не повторювати помилку Ангели Меркель, яка призвела до війни в Європі

  Не повторюйте помилку Ангели Меркель, яка призвела до великої війни в Європі, – Дмитро Кулеба перед самітом НАТО у Вільнюсі застеріг Німеччину від повторення помилок ексканцлерки Меркель, яка блокувала надання ПДЧ в НАТО Україні на саміті Альянсу в Бухаресті у 2008 році. Про це Кулеба сказав у інтерв’ю виданням BILD, WELT та Politico

  «Не повторюйте помилку, якої канцлерка Меркель припустилася в Бухаресті у 2008 році, коли вона рішуче виступила проти будь-якого просування до членства України в НАТО. Це рішення відкрило двері для вторгнення Путіна до Грузії й, зрештою, для незаконної анексії Крима», – заявив Кулеба.

  “На жодні компроміси з територіальної цілісності заради НАТО Україна не піде”, – наголосив Володимир Зеленський. “Що стосується компромісів щодо НАТО. Знову-таки ви використовуєте слова компроміс, а потім говорите про компроміси щодо кордонів, чи не занадто багато компромісів для однієї держави”, – також додав Президент України.

  «Після закінчення війни для Європи буде самогубством не прийняти Україну в НАТО, оскільки це означатиме, що варіант війни залишиться відкритим», – сказав Дмитро Кулеба. Він також зазначив, що вступ України в НАТО означатиме для росії вагому причину, щоб більше не повторювати збройну агресію. “Єдиний спосіб закрити двері для російської агресії проти Європи та євроатлантичного простору в цілому – взяти Україну в НАТО, тому що росія більше не посміє повторити цей досвід”, – додав голова МЗС.

НАГАДУЄМО:

Росіяни заблокували Зернову Ініціативу