У Молдові активізувалася російська агентура

  У Молдові замість “Партії Шор” рашисти швиденько зліпили нову так звану “партію”, яка своїм завданням декларує повернення Молдови під контроль росії. Назва новостворенної партії – «Renastere-Возрождєніє». Її “політичне обличчя ” – Олександр Нестеровський.

  Рашисти намагається залякати виборців війною, якщо ті не проголосують за цю партію. «Лише співпраця з Росією, допоможе Молдові уникнути воєнного конфлікту», – заявляє Нестеровський на сторінках газети «Комсомольська правда Молдова».

  – Майбутнє Молдови можливе лише у повноцінному союзі з Росією. Партія «Відродження» прямо виступає за членство Молдови в ЄврАзЕс і ми вимагатимемо обов’язкового вивчення російської мови у школах та визнання за російською мовою статусу офіційної мови у Молдові, – заявляють молдовські рашисти. – Зараз перед нами стоїть найголовніше і найскладніше завдання – повна та беззаперечна перемога опозиції на виборах до місцевих органів влади.

  Якщо діюче керівництво Молдови хочете уникнути візиту рашистських “рятівників” та “руZZкоVо міра”, то так звану “проросійську опозицію” потрібно негайно позбавити медійних майданчиків: «КП Молдова» та інших подібних рупорів роZZпропаганди, які  вже давно перетворились на звичайнісєнькі російські засоби ІПСО.

НАГАДУЄМО:

НАТО варто не повторювати помилку Ангели Меркель, яка призвела до війни в Європі