На базі ГО Дім Ветерана запрацював тренінговий центр

  У Житомирі, на базі Громадська спілка “Дім Ветерана“, запрацював тренінговий центр. Відкриття стало можливим за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна Проект Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, який впроваджує організація “Пакт”. На відкриття Центру завітала Вікторія Сенкевич, регіональна координаторка з психічного здоров’я проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я».

  Найближчим часом тренінговий центр має стати осередком підготовки сотень фахівців, які супроводжуватимуть і працюватимуть з ветеранами та ветеранками, членами їхніх родин у Житомирській області. Діяльність Центру дасть змогу підготувати фахівців, які орієнтуються у державному законодавстві, юридичних, соціальних, медичних, реабілітаційних, психологічних та освітніх питаннях, на які мають права ветерани та члени їх родин.

  Відкриття співпало зі стартом навчань соціальних працівників Життомирщини. Навчання проходять представники різних громад, зокрема із Житомирської, Станишівської, Бердичівської, Семенівської, Овруцької, Новогуйвинської, Ушомирської громад. Обсяг курсу – 5 повноцінних днів по 40 годин у центрі. Плюс – он-лайн закріплення.

  Одним із цікавих елементів навчання є стратегічна гра щодо визначення портрету та потреб нашої цільової аудиторії. Ця практична вправа завжди збирає найбільше позитивних відгуків адже предметно знайомить слухачів із тими, з ким їм доведеться працювати.

  Ще один важливий напрям навчання – психологічний блок, який дає можливість зрозуміти усвідомити психологічні процеси, які відбуваються з учасниками і учасницями бойових дій після повернення з фронту. Первинний скринінг та психоедукація – те, що можуть визначати фахівці різних спеціальностей, навіть не маючи психологічної освіти.

НАГАДУЄМО: