Представники ГО Спілка ветеранів АТО відвідали Близнюківську ТГ в рамках проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”

  Сьогодні, 14 грудня 2023 року, представники Громадської Організації “Спілка ветеранів АТО” в рамках реалізації проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина” відвідали Близнюківську територіальну громаду. Цей візит став ще одним кроком у втіленні системної програми з підтримки та реабілітації для ветеранів, які проживають у Харківській області, інформує svato.kh.ua.

  Під час спілкування з представниками органів місцевого самоврядування, закладів та організацій , які мають опікуватися ветеранами, значну увагу було приділено питанням психологічної реабілітації.

  “Важливість психологічної підтримки для тих, хто пережив воєнні події, є значущою і  не може бути переоцінена, – відмітив Голова Близнюківської територіальної громади Геннадій Король (ветеран АТО; брав участь у відбитті нападу РФ у 2022 р.). – Тож, спільно з місцевими органами, ми працюватимемо над забезпеченням доступу до якісної психологічної допомоги для ветеранів та їх родин”. 

  Також під час обговорення члени команди проєкту відмітили ефективну реалізацію Близнюківською ОТГ втілення програми “Соціальна підтримка Захисників і Захисниць України та членів їх сімей”. Ця програма є прикладом турботи та підтримки для тих, хто воює на благо нашої країни. Такі ініціативи допомагають ветеранам та їх сім’ям у важливих аспектах їхнього життя.  

  «Сьогоднішня зустріч із представниками Спілки ветеранів АТО є дійсно важливою. Ми обговорили психологічну підтримку для ветеранів та їх сімей, а також важливі аспекти працевлаштування та питання житло – комунальної сфери. Ми сьогодні спрацювали на випередження тих проблем, про які ми ще й не здогадувались на початку нашої зустрічі. Чекаю на подальшу співпрацю для забезпечення належного захисту нашим ветеранам», – зазначив Голова Близнюківської ТГ Геннадій Король (на фото).

  Команда ГО “Спілка ветеранів АТО” продовжує працювати над реалізацією проєкту “Реінтеграція ветеранів: Слобожанщина”, спираючись на підтримку ветеранської спільноти, місцевих громад та західних партнерів – урядів Канади, Фінляндії, Швеції, Швейцарії, Великобританії, Сполучених Штатів Америки.

  Громадські активісти переконані, що зможуть створити середовище, де ветерани та їх родини отримають необхідну підтримку та можливості для повноцінного життя після повернення з війни. 

Джерело: Спілка ветеранів АТО

НАГАДУЄМО: