На Закарпатті військові та ветерани з родинами взяли участь у проєкті “Повернення до життя”

  Понад 200 військових, ветеранів, поранених та членів родин військовослужбовців узяли участь в проєкті психологічної та юридичної підтримки “Повернення до життя”, який реалізував Рух підтримки закарпатських військових-Ужгород.

  Протягом півроку команда влаштовувала різноманітні заходи, групові сесії, індивідуальні зустрічі та онлайн-консультації для людей, які цього гостро потребували. Серед цікавих подій: фотосесії в лавандовому саду, розвантажувальні майстер-класи, екскурсії та особлива увага до поранених воїнів. 90 годин юридичних консультацій закрили студенти Юридичної клініки УжНУ, серед питань: відновлення документів, запити на ВЛК та оскарження МСЕК.

  Екватором проєкту “Повернення до життя” став дводенний ретрит для родин військовослужбовців у Нижньому Селищі, де команда в колаборації з МОМ зібрала понад півсотні родин з дітьми і організувала для них справжній, насичений емоціями відпочинок.

  Ретріт (від англ. retreat — затвір, духовне усамітнення, відступ) — період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

  І хоча проєкт «Повернення до життя», який підтримав Євросоюз та Міжнародний фонд “Відродження” в рамках програми «Тримаймо стрій» офіційно завершився, але робота волонтерів Руху продовжується.

Джерело: Varosh. Фото від Руху підтримки закарпатських військових

НАГАДУЄМО: