На 53-ій сесії Ради ООН з прав людини яскраво проявилась дуже небезпечна тенденція

  Агресія Росії проти України викрила небезпечну тенденцію серед країн Світу, яка особливо яскраво проявилась на 53-ій сесії Ради ООН, присвяченій правам людини.

  Мова йде про те, що більшості населення країн Світу та їхнім політичним лідерам абсолютно байдуже, що десь порушуються права людини, гинуть люди, одна країна може просто так напасти на іншу. Якщо “нас це не торкається – то нас це не стосується!”. А колитз конфлікту ми можемо отримати ще й різні вигоди прямо зараз – все це призводить до того, що “війну” починають називати “конфліктом”, а агресора ставлять на один щабель із країною, на яку він напав.

  Сінхуа пише, що “Скориставшись правом на відповідь на 53-ій сесії Ради ООН з прав людини /СПЛ ООН/ у середу, спеціальний представник Міністерства закордонних справ КНР з прав людини Ян Сяокунь виклав жорстку позицію з питань, що стосуються Сіньцзяна, Тибету та Сянгана рішуче засудив Великобританію, Австралію та антикитайські неурядові організації за використання платформи РПЛ ООН для поширення хибної інформації та наклепу проти Китаю.

  Ян Сяокунь зазначив, що “наразі у Сіньцзяні та Тибеті спостерігається сталий економічний розвиток, соціальна гармонія та стабільність, а розвиток прав людини знаходиться на найвищому рівні. Після набрання чинності Законом про захист національної безпеки в САР Сянган основні права і свободи місцевих жителів реально гарантуються, незалежність судової системи та національна безпека також ефективно захищені”.

  Про те, що китайські товариші говорять правду в залежності від обставин – це не новина. Головне те, що “китайські слова правди” підтримали лідери близько 100 країн Світу!

Китайська державна компанія постачає порох до росії з якого виготовляють патрони для автоматів

  “Рішуча відмова від проекту резолюції щодо Сіньцзяну учасників 51-ї сесії Ради ООН з прав людини та незмінна справедливої позиції Китаю з питань, що стосуються Сіньцзяну, Тибету та Сянгана, продемонстрували солідарність міжнародної спільноти з Китаєм”, – пише Сіньхуа.

  Отже, “колективний путін” вірно нащупав “нагальні прагнення народів і лідерів країн Світу”. Виходить, що вся архітектура міжнардної системи безпеки, яка вибудовувалась десятиліттями після Другої Світової війни, всі принципи взаємоповаги країн та дотримання прав людини – все це просто було спокійно викинуто на смітник історії.

  І це підтримали лідери близько 100 країн Світу, тому що їм прям зараз вигідно мати “добрі стосунки” з однією конкретною країною. Схоже, що у 21, і можливо, у 22 століттях сточунки між країнами точно не будуть будуватись на основі взаємповаги та взаєморозуміння. Правда у того, хто сильніший! І не варто допомагати слабкому…

  Україна та українці мають обов’язково зробити з цього для себе відповідні висновки!

Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 485 доба – огляд подій на фронті