Заколот найманців пвк вагнера закінчився так само раптово, як і почався

  Схоже що заколот найманців пвк вагнера закінчився так само раптово, як і почався. Самопрголошений лідер Блорусі олександр лукашенко заявляє, що провів переговори з керівником пвк “вагнер” євгєнієм прігожиним. Як повідомили у пресслужбі лукашенка, сторони нібито “дійшли домовленостей про неприпустимість розв’язування кривавої бійні на території росії”.

  Головний бандит росії заявив, що “розвертає колони”, яким до москви залишалось всього 200 кілометрів. Він також додав, що найманці будуть рухатись “у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом”. 

  “пвк “вагнер” хотіли розформувати. За добу ми пройшли, не доходячи 200 кілометрів до Москви. За цей час ми не пролили жодної краплі крові наших бійців. Зараз настав той момент, коли кров може пролитися. Тому, розуміючи всю відповідальність за те, що буде пролита російська кров з однієї зі сторін, ми розгортаємо свої колони і йдемо у зворотному напрямку до польових таборів згідно з планом”, – сказав прігожин.

  Кримінальну справу за спробу заколоту щодо керівника пвк “вагнер” євгєнія прігожина закриють. Сам він має виїхати до білорусії.  Про це повідомляють російські  ЗМІ з посиланням на речника путіна дмітрія пєскова.

  Путін подякував Лукашенку за “виконану роботу”. Про це повідомила прес-служба президента Білорусі.

пвк “вагнер” можуть захопити сховище російської ядерної зброї, – лідери країн G7 стурбовані

  Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні наголосив, що сьогоднішній день показав, що влада росії нічого не контролює, що російські міста та, ймовірно, арсенали зі зброєю, можна легко захоплювати.

  “Сьогодні світ побачив, що господарі Росії нічого не контролюють. Взагалі нічого. Повний хаос. Повна відсутність якоїсь передбачуваності”, – наголосив президент. 

Також, він наголосив, що “За одну добу вони втратили кілька своїх міст-мільйонників і показали всім російським бандитам, найманцям, олігархам та будь-кому іншому, як це там легко – захоплювати російські міста та, ймовірно, арсенали зі зброєю”.

   На тлі збройного заколоту ПВК «Вагнер» російські олігархи і, як мінімум один член уряду рф, швиднько забрались з росї геть. Про це пишуть російські ЗМІ.

НАГАДУЄМО:

Заколот ПВК Прігожина переросте в повноцінну громадянську війну, – Подоляк